Stojak do tablicy

Pomocny w pracy biurowej, edukacji, konferencjach stojak do tablicy interaktywnej dostępny jest w naszej ofercie w kilku wariantach. Posiadamy w ofercie rozwiązania mobilne oraz statyczne. Wszystkie konstrukcje odznaczają się stabilnością i solidnym wykonaniem. Są w stanie udźwignąć ciężar tablicy i pozwalają na jej bezpieczny montaż. Jednocześnie ich masa nie jest duża, co pozwala na przenoszenie sprzętu zgodnie z bieżącymi potrzebami. Dodatkowym ułatwieniem są kółka, zamontowane w wersjach mobilnych.

Posiadamy w ofercie rozwiązania cenionych w branży producentów. Konstrukcje stojaków do tablic interaktywnych są starannie przemyślane. Producenci mają na uwadze ich funkcjonalność oraz wygodę użytkowania. Pozwalają na szybki montaż tablicy, a w większości przypadków także na regulację wysokości.

Stale rozbudowujemy naszą ofertę. Chętnie wprowadzamy do niej nowe propozycje stojaków. Śledzimy z uwagą zmiany, pojawiające się w tej branży i zamieszczamy najciekawsze propozycje w naszym asortymencie.

  • Nazwa
  • Cena

Filtruj

Cena

od  do 
0,00 zł
7240,00 zł