Obcinarki do papieru

Profesjonalne obcinarki do papieru renomowanych producentów

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór obcinarek do papieru, które w skuteczny i prosty sposób pozwolą przyciąć arkusze do pożądanego rozmiaru. Chcąc mieć pewność perfekcyjnego cięcia papieru, warto wybrać jedno z proponowanych w tej kategorii urządzeń. Obcinarki do papieru dostępne w tym sklepie, występują w rozmaitych modelach oraz pochodzą od renomowanych producentów, takich jak Opus, Wallner, Rexel, Dahle, Kobra oraz Ideal. Dzięki dostępności obcinarek znanych i specjalistycznych firm, które oferują wyłącznie akcesoria najlepszej jakości, każdy klient ma sposobność nabyć skuteczną obcinarkę, która usprawni codzienną pracę.

Parametry techniczne oferowanych obcinarek do papieru

Wszystkie dostępne w tej ofercie obcinarki cechują się wysoką jakością produkcji, precyzją cięcia oraz łatwością obsługi. Intuicyjne w użytkowaniu, pozwalają na szybkie i skuteczne przycinanie arkuszy papieru, a nawet kartonów do określonych wielkości. Obcinarki do papieru wyposażone są w ostre noże, jak również docisk ręczny lub automatyczny.

Każda z oferowanych obcinarek do papieru odnajduje zastosowanie w użytku profesjonalnym, biurowym, a niejednokrotnie również w prywatnym. To urządzenia doskonale spełniające swoją funkcję przycinania papieru, co wykonywane jest szybko, sprawnie i skutecznie.

Obcinarki do papieru, dostępne w sklepie, występują w rozmaitych rozmiarach i dedykowane są różnym zastosowaniom - chcąc zaopatrzyć się w najlepsze akcesorium dla swoich potrzeb, koniecznie należy je uprzednio sprecyzować i określić konkretnie indywidualne wymagania.

Najlepsza obcinarka do papieru w atrakcyjnej cenie

W naszym sklepie oferujemy urządzenia i akcesoria biurowe w korzystnych cenach - z pewnością każdy klient doceni ich wysoką jakość oraz stosunkowo niskie koszty, jakie trzeba ponieść podczas zakupu. Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne doradztwo w kwestii doboru odpowiedniej obcinarki, uwzględniając indywidualne potrzeby każdego klienta oraz jego oczekiwania dotyczące sprzętu. Co więcej - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dzięki czemu Państwa obcinarki do papieru pozostaną sprawne przez długi czas.

Zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną ofertą oraz zapraszamy do składania zamówień - zostaną one zrealizowane w możliwie najszybszym czasie, z dbałością o Państwa satysfakcję. Wysoka jakość świadczonych usług i oferowanego sprzętu sprzyja zadowoleniu naszych klientów, którzy niejednokrotnie powracają do nas po kolejne urządzenia.

 • Nazwa
 • Cena

Filtruj

Cena

od  do 
0,00 zł
9660,00 zł

 • Obcinarka Opus HobbyCUT A4
  66,00 zł
  82,00 zł
 • Obcinarka Opus BasicCUT A4
  119,00 zł
  134,00 zł
 • Obcinarka Opus CUT 05 A4
  150,00 zł
  189,00 zł
 • Obcinarka Opus Eurocut A4
  160,00 zł
  183,00 zł
 • Obcinarka Opus Eurocut A3
  218,00 zł
  244,00 zł
 • Obcinarka nożycowa Kobra 360 EM
  480,00 zł
  528,00 zł
 • Obcinarka nożycowa RC 363
  740,00 zł
  811,00 zł

« 1 2 3 »