Trymery do papieru - A3, A4, A5

Bogata oferta trymerów do papieru w sklepie internetowym

W tej kategorii prezentowane są trymery do papieru a3 oraz a4, które dostępne są w rozmaitych modelach oraz cechują się różnymi parametrami technicznymi. Każde z oferowanych urządzeń pochodzi od cenionych producentów, którzy tworzą najlepsze akcesoria biurowe na rynku. W naszej ofercie odnaleźć można trymery do papieru marki Opus, Dahle, Fellowes, Kobra, Ideal oraz HSM. Firmy te produkują najwyższej jakości obcinarki krążkowe do papieru, które spełniają swoją funkcję z pożądaną efektywnością. Trymery do papieru w naszym sklepie należą do urządzeń z najwyższej półki jakościowej, a dostępne są w atrakcyjnych i niejednokrotnie zaskakujących cenach.

Trymery do papieru A3 - zachęcające ceny i niezaprzeczalna jakość

Chcąc zaopatrzyć się w urządzenia, które cechują się niepodważalną funkcjonalnością oraz pozwolą skutecznie wykonywać codzienne obowiązki, warto zapoznać się z niniejszą ofertą. Zawiera ona bowiem obcinarki krążkowe, nazywane inaczej trymerami, które umożliwiają precyzyjne cięcie dokumentów, zwojów i arkuszy papierów, pozwalając uzyskać pożądany rezultat. Prezentowane urządzenia to urządzenia biurowe, dedykowane również lokalom usługowym, punktom drukarskim oraz wszystkim użytkownikom, którzy potrzebują dokładnego cięcia wybranych formatów.

Udostępniamy trymery do papieru w różnorodnych wielkościach - mogą Państwo nabyć obcinarki do biura oraz umieszczone na stojaku. Każdy zyskuje więc sposobność zaopatrzenia się w pożądane urządzenie, które odpowie na indywidualne preferencje, wynikające ze specyfiki pracy.

Wyposaż swoje biuro w najlepsze trymery do papieru w niskich cenach

Dzięki bogatej ofercie możliwe staje się zakupienie wybranej obcinarki krążkowej, która doskonale usprawni codzienną pracę. Nasze urządzenia wyposażone są w efektywne głowice tnące, odporny na uszkodzenia blat roboczy oraz automatyczny docisk ciętego materiału. Funkcje te zdecydowanie usprawniają obcinanie arkuszy do pożądanych rozmiarów. Spośród dostępnych trymerów do papieru można wybrać urządzenia, dedykowane formatom a3 lub a4 oraz zoptymalizować zakup do indywidualnych preferencji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych trymerów, dzięki czemu Państwa urządzenia pozostaną pod specjalistyczną opieką fachowców, co przyczyni się do ich efektywności. Zachęcamy do zakupów i zapewniamy najwyższą jakość asortymentu. W razie potrzeby służymy doradztwem w zakupie odpowiedniego trymera.

 • Nazwa
 • Cena

Filtruj

Cena

od  do 
0,00 zł
5050,00 zł

 • Trymer Dahle 472
  Cena od 2780,00 zł
 • Trymer Opus RoloCUT A4
  69,00 zł
  80,00 zł
 • Trymer TPO-700
  109,47 zł
 • Trymer Fellowes Electron A4
  220,00 zł
  244,77 zł
 • Trymer IDEAL 1030
  330,00 zł
 • Trymer Fellowes Gamma A4
  460,00 zł
  503,03 zł
 • Trymer IDEAL 1031
  470,00 zł

« 1 2 »