Laminatory rolowe

Bogaty wybór laminatorów rolowych od najlepszych producentów

Nasza oferta obejmuje specjalistyczne urządzenia biurowe i akcesoria, wykorzystywane w codziennej pracy, również usługowej. Pośród dostępnego asortymentu odnaleźć można laminatory rolowe, produkowane przez najlepsze marki, cenione za profesjonalizm i wysoką jakość oferowanych urządzeń. Udostępniamy urządzenia następujących producentów: Opus, Hanami, Excelam oraz GBC. Każdy z nich charakteryzuje się najwyższą jakością, skutecznością oraz sprawnością obsługi. To urządzenia idealnie sprawdzające się w pracy biurowej, jak również w punktach, oferujących kompleksowe usługi drukowania, kopiowania oraz laminowania.

Dzięki laminatorom rolowym, dostępnym w naszym sklepie, każdy ma sposobność zaopatrzyć się w doskonałe urządzenia, usprawniające codzienną pracę. Z pewnością bogaty wybór tych urządzeń pozwoli zakupić idealny laminator, dostosowany do skonkretyzowanych potrzeb.

Specyfikacja techniczna oferowanych laminatorów rolowych

Najwyższej jakości laminatory prezentują nowoczesne oraz wysoce użyteczne funkcje, zapewniające komfort obsługi i satysfakcję z użytkowania - większość z prezentowanych laminatorów rolowych posiada specjalny system, który zapobiega marszczeniu się folii. Dzięki temu uzyskany rezultat jest estetyczny oraz zadowalający. Co więcej, w ofercie odnaleźć można laminatory, które mogą posłużyć do laminacji na zimno lub na gorąco, wykorzystując do tego folię o rozmaitej grubości. Urządzenia pozostają w pełnej kontroli pod względem prędkości oraz temperatury laminacji, co zapewnia skuteczność podejmowanych z ich użyciem prac. Każdy może więc osiągnąć efekt, który w pełni odpowie na jego indywidualne potrzeby i oczekiwania.

Laminatory rolowe w sklepie internetowym - wysoka jakość asortymentu w korzystnych cenach

 • Nazwa
 • Cena

Filtruj

Cena

od  do 
0,00 zł
45280,00 zł

 • Laminatory rolowe Opus comboLAM 370
  6700,00 zł
  7377,54 zł
 • Laminatory rolowe Opus rollLAM 380
  7800,00 zł
  8110,62 zł
 • Laminatory rolowe GBC AutoUltima
  14000,00 zł
  14664,00 zł