Podstawy pod notebooki i tablety

Praktyczne podstawki pod tablet stanowią rozwiązanie problemu ergonomii przy korzystaniu z tego typu urządzeń mobilnych. Akcesoria pozwalają na użytkowanie urządzenia w komfortowy sposób. Tablet spoczywający na podstawce jest pochylony pod odpowiednim kątem. Ponadto podstawa uwalnia ręce. Dzięki niej sprzęt nie musi być już przytrzymywany. Daje to możliwość korzystania z klawiatury, czy inny elementów osprzętu komputerowego.

Podstawki pod tablet pozwalają przyjąć prawidłową postawę przy pracy. Odpowiednie ustawienie ekranu oraz odległości od oczu, przyczynia się do zwiększenia wygody użytkownika. Pozwala uniknąć także częstych problemów, wynikających z niewłaściwego, nieergonomicznego stanowiska pracy, jak: ból mięśni, sztywniejący kark, itp.

W naszej ofercie znajdują się produkty dedykowane zarówno pod tablet, jak i pod netbooki. Proponujemy produkty wyposażone w dodatkowe rozwiązania chłodzące, chroniące sprzęt przed przegrzaniem. Oferujemy produkty o zróżnicowanej wielkości i różnych producentów.

 • Nazwa
 • Cena

Filtruj

Cena

od  do 
0,00 zł
499,00 zł

 • Podstawa pod tablet i-Spire™
  67,64 zł
  82,40 zł
 • Podkładka pod laptop Maxi Cool
  155,00 zł
  159,00 zł
 • Ramię pod notebook Smart Suites
  499,00 zł
  520,20 zł